De internationale selecties voor deze week

Varia
10 jul 2024
Door Horseman Kristof

Een druk internationaal weekend voor de boeg met heel wat topwedstrijden op het programma waar onze landgenoten aan de start komen. In eigen land is internationale springsport in Courrière. 

Overzicht internationale selecties:

Discipline Start date End date Venue Event code Athlete Nr of entries
showjumping 09/07 13/07 Chantilly CSI1* Julie De Pelsmaeker 2
Laurens Meynaerts 2
Marion Kreevels 2
Rosalie Lambermont 2
Stephanie Falisse 1
Thierry Ravel 1
CSI2* Louke Baeten 1
Marine Scauflaire 1
Stephanie d’ Andrimont 3
Thierry Goffinet 3
Viktor Daem 2
CSI4* Anthony Wellens 2
Frederic Vernaet 3
Jeroen Appelen 3
Marine Scauflaire 3
Rik Hemeryck 3
Yves Vanderhasselt 2
CSIYH1* incl. 8yo Frederic Vernaet 1
Jeroen Appelen 1
Stephanie Janssens 1
Viktor Daem 1
Yves Vanderhasselt 1
14/07 Courrière CSI1* Alain Gilson 1
Alexandra Genot 1
Alex Mathieu 1
Alice Detraux 1
Alix Bierlaire 1
Amalia Alfano 1
Ana Jacquet 1
Antoine Bultez 1
Antoine Surin 1
Arthur Vermeersch 3
Ashley Honorez 1
Aurelie Breton 1
Baudouin Remy 1
Celia Alvarado 3
Chanael Colard 2
Charlotte Demarbaix 1
Charlotte Genin 1
Charlotte Tournay 3
Charlyne Vanhoof 2
Chloé Hoste 1
Clara Luijten 1
Clement Migacz 1
Elisa Dernier 1
Elise Thirion 1
Elise Van Regenmortel 1
Eva Léonard 1
Fabian Delleuse 1
Fien Massage 1
Fleur Volckaerts 1
Franziska de Furstenberg 1
Garance Lux 1
Guust Boon 1
Gwen Haid 1
Inaya Paelinck 2
Joffrey Van Poeyer 1
Jonathan Soquet 2
Jordan Debieve 3
Julie De Haes 2
Julien Bernard 1
Juliette Detimmerman 1
Juliette Losfeld 2
Julie Van Hollebeke 2
Kimberly Prevost 3
Laetitia Surin 2
Laura Grenier 1
Leborine Martin 1
Lelia Delneste 1
Lindsay Lambert 2
Lisa Yodts 1
Louise Desy 1
Louise Joassin 1
Louise Van Vooren 1
Louka Van den Eede 1
Lucas Maton 1
Luna Manchel 1
Lynn Eggermont 1
Maite Delree 1
Margaux Dolens 2
Margaux Gillet 1
Margot Debussche 1
Marie Delleuse 2
Marie Dieryck 2
Marthe-Louize Dieu 1
Maureen Gatin 1
Maurine Levy 1
Melyssa Gillard 1
Merryl Dieleman 2
Nathan Hoornaert 1
Nora Micheletto 1
Pauline Delaunay 2
Perrine Fannoy 2
Philippe Andre 2
Raphael Blavier 2
Rayane Zougari 1
Sarah Hiernaux 1
Sofia Taton 1
Tess Lecomte 1
Thibaut Behaegel 2
Victoria Balcaen 1
Xavier Watteyne 1
Zelie Vanderstichelen 1
CSI2* Andres Vereecke 3
Antoine Goffin 3
Antoni Draga 2
Arnaud Doem 2
Bart Clarys 3
Bertrand Genin 3
Brecht Goossens 3
Camille Demolie 2
Celine Schoonbroodt – de Azevedo 3
Charlotte Philippe 1
Cindy Van der Straten 2
Clementine Lux 2
Cyril Cools 3
Daan Bernaerts 3
Dominique Joassin 1
Elisa Pietteur 2
Eloise Lutgen 1
Estelle Gerard 2
Felicien Collin 1
Francois Bossu 1
François Jr Mathy 2
Frantz Ducci 2
Gauthier Mercenier 2
Gregory Wathelet 3
Jenny Pauquet 1
Jeroen De Winter 3
Jessica D’Errico 1
Jose Thiry 2
Jules Leemans-Daout 1
Julia Bertholet 2
Lara Eggermont 1
Laurent Thirion 2
Lea Deflandre 1
Lola De Braekeleer 2
Loris Berrittella 1
Louise Losfeld 3
Louis Mahieu 1
Manuel Thiry 2
Maria Magdalena Celotto 2
Marie Foulon 3
Martin Van Hespen 2
Nathan Budd 2
Olivier Philippaerts 3
Olivier Vanderhasselt 2
Pascal Van Laethem 2
Sacha Beghuin 3
Sebastien Thiry 2
Sylvie Morrier 1
Tatiana Troiani 2
Thibeau Spits 3
Ugo Berrittella 1
Valentine Raulier 3
Victoria Vilain 1
Virginie Thonon 3
Xander Lamberts 1
Yves Simon 2
Yves Vilain 1
CSIP Arthur-Emile Leclercq 1
Ashley Honorez 2
Clementine Lux 2
Elise Thirion 3
Emma Debonnet 1
Emmy Briers 1
Frédérique Van de Vijver 1
Garance Lux 1
Julie Van Hollebeke 1
Margot Debussche 1
Marine Marsigny 1
Marthe Boon 1
Marthe-Louize Dieu 1
Niels Van Rossem 1
Rosie Sillis 1
Thibault De Waele 1
Xander Lamberts 1
CSIYH1* Alexis Patris 1
Alice Detraux 2
Aline Henricot 2
Andres Vereecke 2
Antoine Goffin 1
Antoni Draga 3
Arnaud Doem 3
Aurelie Breton 1
Bertrand Genin 1
Camille Paquay 1
Charlotte Bossrez 1
Charlotte Philippe 2
Charlotte Tournay 2
Cindy Van der Straten 1
Cyril Cools 2
Daan Bernaerts 2
Emilie Evrard 3
Francois Bossu 2
François Jr Mathy 2
Gauthier Mercenier 1
Gilles Botton 1
Gwen Haid 1
Jenny Pauquet 2
Jeroen De Winter 2
Jonathan Soquet 1
Jose Thiry 1
Laetitia Surin 1
Lara Eggermont 2
Laurent Thirion 1
Lea Deflandre 1
Lola De Braekeleer 2
Loris Berrittella 1
Louise Demarbaix 1
Louise Losfeld 1
Louis Mahieu 2
Lynn Eggermont 1
Maite Delree 1
Maria Magdalena Celotto 1
Marthe Boon 1
Martin Van Hespen 3
Maxime Lambert 1
Nathan Budd 1
Olivier Philippaerts 1
Pascal Van Laethem 2
Philippe Junior Le Jeune 1
Quentin Gigot 1
Sacha Beghuin 2
Sebastien Thiry 2
Tanguy Matic 1
Tatiana Troiani 1
Thibeau Spits 1
Virginie Thonon 3
Megeve CSI3* Damien Haelterman 2
Dries Dekkers 2
Gaetan Decroix 1
Maartje Verberckmoes 2
Maverick Van Lent 3
San Giovanni in Marignano CH-EU-V-S Daniel De Belie 1
Henrianne De Seny 1
Mieke Wils 1
Serge Galdini 1
CSI1* Daniel De Belie 1
Mieke Wils 1
CSIYH1* Mieke Wils 1
Serge Galdini 1
10/07 14/07 Falsterbo CSIO5* Abdel Said 3
Karel Cox 3
Zoe Conter 3
Williamsburg, MI (Traverse City) CSI3* Jens Filippusson 1
11/07 14/07 La Coruña CSI4* Constant Van Paesschen 2
Valkenswaard CSI1* Charlotte Peeters 2
Elien Vaes 2
Jan Boyen 1
Jordy Van Massenhove 1
Laura Blommaert 2
Lotte Voordeckers 1
Luka Courtin 1
Marc Bastiaens 2
Moo Tamisaft 2
Rune Reynders 2
Sofia Walravens 2
Vicky Van Donck 1
Yenthe Schrijvers 2
CSI2* Gilles Thomas 2
Jordy Van Massenhove 2
Koen Vereecke 2
Pieter Devos 2
Wilm Vermeir 3
Yenthe Schrijvers 2
CSI4* Gilles Thomas 2
Jordy Van Massenhove 2
Pieter Devos 2
Wilm Vermeir 2
CSIYH1* Koen Vereecke 2
Lynn Bloemer 1
Moo Tamisaft 2
Pieter Devos 1
Yenthe Schrijvers 1
dressage 11/07 14/07 Deauville CDI1* Brecht D’Hoore 1
Eline Borrey De Coninck 1
Liselot Dupont 1
CDI2* Jorinde Verwimp 1
Ruut Pasgang 1
CDI3* Laurens Vanderbeeken 1
Muriel De Ruijter 1
CDIY Maïté Mouchard 1
Victoire Thibaut 1
CDIYH Brecht D’Hoore 1
eventing 11/07 14/07 Jardy CCI1*-Intro Benoit Petillion 1
Camille Delvaux 1
Camille Thual 1
Charlotte de Theux 1
Cyril Gavrilovic 1
Laora Cossement 1
Laurence Levrau 1
Maxime Lambrecht 1
Olivia Lambotte 2
Remi Petillion 1
Rik Geirnaert 1
Sarah Dessambre 1
Sylvie Collet 1
Tracy Lega 1
Valentine Steeman 1
Valerie Busschaert 1
CCI2*-L Timothy Denutte 1
CCI2*-S Benoit Goesaert 1
Camille Thual 1
Hugo Laschet 1
Laora Cossement 1
Marie Angelini 1
Steve Van Winkel 1
Sylvie Collet 1
Valerie Busschaert 1
CCI3*-L Axelle de Jamblinne 1
Steve Van Winkel 1
CCI3*-S Baptiste Dehoorne 1
Camille Lehmann 1
Cyril Gavrilovic 1
Elena Laffineuse 1
Julia Schmitz 2
Kris Vervaecke 2
Lara de Liedekerke – Meier 2
Manon Minner 1
Nele Revyn 1
Valentine Steeman 1
CCIYH2*-S Celine De Cabooter 1
Cyril Gavrilovic 1
Giuliano Renda 1
Julia Schmitz 2
Lara de Liedekerke – Meier 2
Laurine Thijs 1
Manon Minner 1
Seppe Vilain 1
Valentine Gabriel 1
Valentine Steeman 3
endurance 12/07 14/07 Wimmenau CEI2* 120 CIM Clementine Truffet 1
Bron: 
KBRSF