De internationale selecties voor deze week
Deze week staat in Helsinki de tweede manche van het Wereldbekerseizoen op het programma. In eigen land is er de twee sterren wedstrijd van Lier.
Internationale selecties 17 - 21 / 10 / 2018.
JUMPING
CSI5* Helsinki (FIN)
François Mathy jr. : Casanova de l’Herse - Falco van de Clehoeve - Uno de la Roque
Gudrun Patteet : Sea Coast Kira vh Blokkenhof - Sea Coast Pebbles Z
Olivier Philippaerts : H&M Cue Channa 42 - H&M Legend of Love
Christophe Vanderhasselt : Gino van de Vrunte - Identity Vitseroel
CSI4*-W EL Jadida (MAR)
Jérôme Guéry : Celvin - Exxon Hedonist - Jelly Belly van het Eikenhof
Patricia Guéry : Dream Alive Hero
Dominique Hendrickx : Bacardi les Hauts - Kannibis van de Bucxtale - Koriano van Klapscheut
Virginie Thonon : Falbert SB - High Tech Vy de Septon - Kamara du Chabus
CSI1* El Jadida (MAR)
Gaetan Decroix - Marie Dive - Jérôme Guéry - Patricia Guéry - Virginie Thonon - Nathalie Willems
CSI3* - CSI1* - CSIYH1* Zwolle (NED)
Gilles Dunon : Fou de toi vd Keihoeve - Jango S - Louis Vuitton vd Wouwerse Veld
Thomas Mertens : Kasper vd Bisschop
Boy-Adrian Van Gelderen : Be Cool - Cadouch Z
Jos Verlooy : Cor-Leon vd Vlierbeek Z - Japatero VDM - Romeo de Villaret
Annelies Vorsselmans : Olimpo LS - Wilandro 3
CSI2* - CSIYH1* Lier (BEL)
Bart Anthonissen - Jeroen Appelen - Bieke Bertels - Thibaut Bollen - Leen Braeckmans - Ann Carton-Grootjans - Emilie Conter - Lander De Bruyn - Jean-Christophe De Grande - Caro-Belle De Hornois - Julie De Pelsmaeker - Jeroen De winter - Dirk Demeersman - Gilles Detry - PIeter Devos - Wouter Devos - Estelle Gagliardini - Fabrice Galdini - Simon Glaude - Roy Hanlon - Mathias Hazebroek - Maxime Hazebroek - Rik Hemeryck - Louise Jouassin - Thomas Kairis - Pieter Kenis - Philippe Le Jeune - Walter Lelie - Marine Lenoble - Bunoit Moeskops - Wannes Notelé - Dimitry Noterman - Xavier Peeters - Victor Plas - Sam Polleunis - Claire Putters - Evelyne Putters - Max Sebrechts - Patrik Spits - Thibeau Spits - Jan Stoffelen - Kim Thiry - Gilles Thomas - Laurens Van Cauwenberghe - Charlotte Van Duppen - Ruben Van Dyck - Lien Van Ende - Marthe Van gorp - Cis Van Hoydonck - Jules Van Hoydonck - Jules Van Roosbroeck - Maurice Van Roosbroeck - Yves Vanderhasselt - Nils Vanhees - Joris Vergauwen - Liselotte Verhelst - Christoph Verheyen - Wilm Vermeir - Frederic Vernaet - Jorik Vervoort - Gregory Wathelet - Nathalie Willems
CSI2* - CSIYH1* Kronenberg (NED)
Gilles Borgonjon - Arnaud Doem
CSI1* Herning (DEN)
Wout Vlemmix
CSI2* - CSI1* Chevenez (SUI)
Raphael Masson - Vanessa Mathieu
CSI2* - CSI1* Dunkerque (FRA)
Noemie Becker - Sebastien Berlemont - Sebastien Deliener - Johan Demolder - Lara Harus - Florence Lemaire - Nathan Petit - Gaetan Stalpaert - Alexandre Cardon - Louis Deforche - Dag Keymolen - Steve Lefevre - Boris Mauroy
DRESSUUR
CDI3* Le Mans (FRA)
Jeroen Devroe : Eres DL
Domien Michiels : Intermezzo van het Meerdaalhof
CDI2* Le Mans (FRA)
Elisabeth Devlies : Lord of the Dance
Anke Moordtgat : Estee Lauder
CDIP Le Mans (FRA)
Marli Cooremans : Hoppenhof’s Sjors
Noa Joosen : Miss Miracle
Amélie Van der Steichel : Dollarboy S-g
ENDURANCE
CEI2* 120 Tartas (FRA)
Carine Boulanger : Baileze du Courtisot
Pietro Di Geronimo : Bahia du Courtisot
Elisabeth Hardy : Madjin Lotois
Louna Schuiten : Uppercut Fatal