De internationale selecties voor deze week

Varia
17 apr 2018
Door Horseman Kristof
bruynseels_n-barc16x0080.jpg

De Global Champions Tour manche van Shanghai mag deze week een ruime delegatie Belgische springruiters verwachten. In eigen land is er deel twee van de Easter Tour in het Sentower Park. 

Internationale selecties 16 - 22 / 04 / 2018.

JUMPING

CSI5* Global Champions Tour Shanghai (CHI)

Niels Bruynseels : Cas de Liberté - Joker vd Vlasbloemhoeve

Karel Cox : Dublin van Overis - Evert

Jérôme Guéry : Celvin - Garfield de Tiji des Templiers

Cindy Van Der Straten : Calvia - Catalna

Constant Van Paesschen : Compadre van de Helle - Jilbert van ’t Ruytershof

Jos Verlooy : Igor - Japatero VDM

Gregory Wathelet : Coree - Eldorado van het Vijverhof

 

CSI2* - CSIYH1* Opglabbeek (BEL)

Yves Awouters - Inge Carton - Frederik Cattebeke - Dennis Caubergs - Maria Magdalena Celotto - Pieter Clemens - Sarah Daems - Frank Deckers - Pieter Devos - Wouter Devos - Brent Gaublomme - Bertrand Genin - Thierry Goffinet - Brecht Goossens - Pascale Haep - Rik Hemeryck - Dominique Hendrickx - Melissa Laenen - Eleonore Lambilliotte - Quentin Lambotte - Jos Lansink - Eric Lombard - Pascale Lombard - Vanina Lombard - Francois Mathy jr. - Gudrun Patteet - Kristien Peeters - Nicola Philippaerts - Olivier Philippaerts - Sam Polleunis - Hannes Symons - Mike Van Belle - Ines Van Den Bosch - Terry Van Dingenen - Jesn Vandenberk - Koen Vereecke - Wilm Vermeir - Jan Vlemmix - Annelies Vorsselmans - Nathalie Willems

 

CSI1* Opglabbeek (BEL)

Janke Beunkens - Thibaut Bollen - Jan Boyen - Dennis Caubergs - Bram Coosemans - Sarah Daems - Thierry Goffinet - Chloe Heyrman - Melissa Laenen - Eric Lombard - Pascale Lombard - Alice Oost - Kristien Peeters - Bert Steijvers - Hannes Symons - Caitlin Teunissen - Mike Van Belle - Sophie Van Der Veken - Jens Vandenberk 

 

CSI2* - CSI1* - CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)

Fabienne Daigneux-Lange - Jessica Geurts - Alex Grove - Boy-Adrian Van Gelderen

 

CSI2* Eschweiler (GER)

Simon Morssinkhof

 

CSIOJ Gorla Minore (ITA)

Louise Joassin : Coco de la Chapelle - Hermanie

Gilles Nuytens : Elando CT - Jade S

Tim Prouve : C-Prova Z - Orson des Hayetes

Marthe Van Gorp : Diamond Star - Mellifluous

 

CSIOP Gorla Minore (ITA)

Gilles Nuytens : Kamirez van Orchid’s

 

DRESSUUR

CDI3* Aachen (GER)

David Engelen : Royal Rubinstein

Fanny Verliefden : Indoctro vd Steenblok

Katrien Verreet : Baillamos Biolley - Galliani Biolley

 

ENDURANCE

CEI1* 80 Monte Hermoso (ARG)

Maud Philippe Breyne : Mardaleno Hlt

 

CEI3* 160 Tordera (ESP)

Peter Bastijns : Ezi de Alborada

 

EVENTING

CICO3* - CCI3* - CIC1* - CIC2* Vairano (ITA)

Julia Schmitz : Lady Like - Figaro des Concessions - Gamin de Bras

Lois Chabot : Belle Romance

Christian Chabot : Barlison

Stephanie d’Andrimont : Fernhill Extreme - Grandia - Flashlight 2

 

CIC1* - CCI1* Radolfzell (GER)

Wouter De Cleene : Boy - Bohannan

Geoffroy de Jamblinne : Consequent Pia Z

Valentine Steeman : Beauty Boy - Illy D’Or van Daknam - Vaudou du Boisdeville

 

MENNEN

CAI3*-H4 Kronenberg (NED)

Dries Degrieck : Alando - Amory M - Charlie - Dirk - Eros - Garrelt - Grenadier - Zico - Zilverone

Glenn Geerts : Birckhouse Billie - Dash - De Solist - Erdball - Scampolo 49 - Zeron

 

CAI3*-H2 Kronenberg (NED)

Wim Heylen :Elco - Elmo B - Figaro A - Garvin van Papinglo

Filip Kindt : Carlos - Dino - Herzeg - Nandy - Silvester

 

CAI3*-H1 Kronenberg (NED)

Pieter-Jan Brynaert : Dubai

Frederik Jans : Nico B.V.

Etienne Lejeune : Amstel

Laure Philippot : Galen V

Rodolphe Trenker : Esprit

 

REINING

CRI3* Le Pin (FRA)

Nimroid Vannietvelt : Nic Ricochet

 

PARA EQUESTRIAN DRESSAGE

CPEDI3* Waregem (BEL)

Diana Bottger : Zario R

Manon Claeys : Fado - San Dior

Arthur Dieusaert : Julius Unlimited

Michèle George : Designer’s Girl - Fusion OLD

Jose Lorquet : Fidelgo van het Hagehof

Barbara Minneci : Stuart

Kevin Van Ham : Eros van ons Heem

Eveline Van Looveren : Feleva

Ciska Vermeulen : Rohmeo

 

TREC

Europacup senioren Eersel (NED)

Mylena De Cuyper : Mon Gamin

Laetitia Dereme : Tao

Manuela Derycke : Dandelion Little Joe

Laura Dewit : Iker V

Florence Hurlet : Jacob

Marie Remacle : Bubby Red RL

Bron: 
KBRSF